APOEL želi da poništi minus iz Bratislave – 2.00!

Fudbaleri APOEL-a dočekuju Slovan iz Bratislave u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Ukoliko već nijeste dio Meridianove zajednice zadovoljnih korisnika, sada je pravi trenutak da se pridružite, jer sve novoregistrovane igrače čeka fantastičnih 100 freebet-ova BEZ USLOVA

Slovan je u prvom meču slavio rezultatom 2:0 i napravio krupan korak ka plej-ofu kvalifikacija gdje će, u slučaju da večeras odbranI dva gola prednosti, igrati sa boljim iz dvomeča Midtjiland – Ferencvaroš.

U prvom meču Kiprani su imali nekoliko prilika da postignu gol ali je u 74. minutu, bivši fudbaler Partizana, Radosav Petrović postigao autogol, da bi veliku prednost domaćinu iz Bratislave obezbijedio Mak u 93. minutu.

Na ovom susretu iz redova APOEL-a, najveća opasnost po protivnički gol bio je brazilski napadač Markinjos, a očekuje se da večeras Kiprani od starta krenu sa napadima ka golu Slovaka pa bi i niz od osam uzastopnih mečeva bez poraza Slovana mogao bi da bude prekinut.

Meridian kladionice su za jedinicu u Nikoziji spremili najveću kvotu (2.00), koju vam preporučujemo da odigrate.